Co powinny pić dzieci?

Rodzice bardzo starają się, aby podawać dzieciom wszystko co najlepsze, najodpowiedniejsze, najzdrowsze. Rozszerzają dietę dziecka zgodnie z zaleceniami, bo wiedzą jak ważne jest to dla ich rozwoju. I zastanawiają się: co podać dziecku do picia? Najnowsze zalecenia wskazują, iż najlepiej jest podawać dziecku wodę. Praktycznie do 12 miesiąca życia nie ma potrzeby rozszerzać w tym względzie diety dziecka.

Jeśli jednak malutkie dziecko jest niespokojne, zachowanie wskazuje na problemy z trawieniem, wtedy warto sięgnąć po zioła. Zioła odpowiednio skomponowane, bezpieczne dla małych wrażliwych brzuszków. Napary, które są bezpieczne i skuteczne. Takie wymogi spełnia herbatka Szczęśliwy Brzuszek, która odpowiednia jest już od 4. tygodnia życia. W skład herbatki wchodzą: owoc kminku zwyczajnego bio, kwiat rumianku pospolitego bio, liść melisy lekarskiej bio, owoc anyżu bio. Je

st to najkorzystniejsza kompozycja na wsparcie funkcjonowania układu pokarmowego.

Polecana herbatkaHerbatka BIO Szczęśliwy brzuszek

Gdy dziecko ukończy 12. miesiąc życia warto, aby zaczęło poznawać nowe smaki napojów. To inwestycja na przyszłość w jego różnorodne upodobania kulinarne. To moment, w którym warto zwrócić uwagę na ilość cukrów spożywanych przez dziecko. Dlatego też świetną alternatywą są napary z owoców i warzyw. Dziarski Maluch to doskonała propozycja, zawierająca w swoim składzie: owoc jabłoni domowej, owoc dzikiej róży, owoc porzeczki czarnej, korzeń buraka, owoc maliny właściwej. Wszystkie surowce zastosowane do kompozycji tej herbatki są w jakości bio. Daje to gwarancję, iż zostały one pozyskane z gospodarstw rolnych, którym przyznano status ekologicznych, co oznacza, że produkcja jest w nich przyjazna środowisku, przebiega zgodnie z przepisami unijnymi i jest nadzorowana przez jednostki certyfikujące.

Polecana herbatka


Herbatka BIO Dziarski maluch

Herbatkowy poradnik