Herbatka mrożona

Lato, to pora roku kiedy każdy z nas marzy o chwili orzeźwienia. Warto zastanowić się po co sięgamy, aby zaspokoić pragnienie.

Jaki napój wybrać, aby poczuć się rześko, świeżo, a jednocześnie dostarczyć składniki mineralne niezbędne organizmowi. Wskazane jest spożywać napoje na bazie mrożonej herbatki.
Znakomita, pobudzająca, orzeźwiająca oraz smaczna czyli idealna na upalne dni.

Wszystkie te oczekiwania może spełnić:

Herbata zielona z liściem mięty – skład herbaty przygotowany z myślą o osobach pragnących ożywienia organizmu

Składniki:

 1. 3-4 saszetki herbaty
 2. 1 l wody
 3. Lód

3-4 saszetki herbaty zalać 1 l gorącej wody i zaparzać pod przykryciem ok. 3 min. Odstawić do ostygnięcia. Na koniec wrzucić kilka kostek lodu (najlepiej jak lód jest przygotowany z Herbaty zielonej z liściem mięty zgodnie z wytycznymi na opakowaniu a następnie zamrożony).


Herbata Zielona z kwiatem hibiskusa – Cenne właściwości zielonej herbaty pomagającej w ożywieniu ciała a antyoksydacyjne działanie kwiatu hibiskusa czynią z naparu wspaniałe uzupełnienie odżywiania dla prowadzenia zdrowego trybu życia.

Składniki:

 1. 3-4 saszetki herbaty
 2. 1 l wody
 3. Lód

3-4 saszetki Herbaty zielonej z kwiatem hibiskusa zalać 1 l gorącej wody i zaparzać pod przykryciem ok. 3 min. Odstawić do ostygnięcia. Na koniec wrzucić kilka kostek lodu (najlepiej jak lód jest przygotowany z Herbaty zielonej z kwiatem hibiskusa zgodnie z wytycznymi na opakowaniu a następnie zamrożony)


Herbatka Wrocławska – Owocowo-ziołowa herbatka o niepowtarzalnym smaku, który zapewnia harmonijna kompozycja składników z lekką nutą mięty, pozwalająca odczuć niezwykłe orzeźwienie.

Składniki:

 1. 3-4 saszetki herbatki
 2. 1 l wody
 3. Lód

3-4 saszetki herbatki zalać 1 l wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem ok. 5-10 min. Odstawić do ostygnięcia. Na koniec wrzucić kilka kostek lodu (najlepiej jak lód jest przygotowany z Herbatki wrocławskiej zgodnie z wytycznymi na opakowaniu a następnie zamrożony).


Herbatka ziołowa Mięta – Orzeźwiający smak i zapach herbatki z mięty, która doskonale gasi pragnienie.

Składniki:

 1. 3-4 saszetki herbatki
 2. 1 l wody
 3. Lód

3-4 saszetki herbatki zalać 1 l wrzącej wody i zaparzać pod przykryciem ok. 5 – 10 min. Odstawić do ostygnięcia. Na koniec wrzucić kilka kostek lodu (najlepiej jak lód jest przygotowany z Herbatki ziołowej Mięta zgodnie z wytycznymi na opakowaniu a następnie zamrożony).

Herbatkowy poradnik