Herbatki ziołowe i owocowo-ziołowe

W naszym szerokim asortymencie znajdują się różnorodne herbatki ziołowe. Oferujemy w 100% naturalne produkty, stworzone wyłącznie z najwyższej jakości składników, bez dodatków sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów. Wszystkie są z długim terminem ważności.

Zioła w herbatkach

Do stworzenia herbatek wykorzystujemy bogatą gamę ziół jak i owoców. W naszych produktach stosujemy m.in. ziele czystka, kwiat lipy i rumianku, liście melisy, mięty i morwy białej ale również owoc bzu czarnego, owoc maliny czy gruszy.

Herbatki ziołowe  jak i ziołowo – owocowe Herbapolu Wrocław to gwarancja doskonałego smaku i aromatu oraz dobroczynnych właściwości. W zależności od rodzaju produktu, nasze napary wspomagają właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego i odpornościowego oraz dróg oddechowych, mięśni i stawów. Wzmacniają siły obronne organizmu i pomagają w usuwaniu nadmiaru wolnych rodników. Działają pobudzająco lub uspokajająco, ułatwiają relaksację i spokojny, zdrowy sen. Wspomagają proces usuwania produktów przemiany materii i właściwą pracę układu moczowego. Wspierają utrzymanie prawidłowego ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi. Wykazują działanie wspomagające leczenie stanów zapalnych i przeziębienia, pomagając pozbyć się chrypki, kaszlu czy bólu gardła.

Regularne picie ziołowych herbatek to naturalny i skuteczny sposób na wsparcie różnych funkcji organizmu. Są one idealnym uzupełnieniem odżywiania dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia

Herbatkowy poradnik